Series
Ratings
101
Shining RomanceRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 3.0