Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Dark AngelRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
Dark AngelRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0- That '70s ShowRated ★ 3.5