Movies
Ratings
25
Le Grand ChefRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
King KongRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 5.0