Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0