Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
Going by the BookRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0