Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0