Titles you rated
Love ForecastRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
CartRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0