Series
Ratings
99- TarotRated ★ 0.5
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Tastefully YoursRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 0.5
The Recruit Season 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
JirisanRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.0