Movies
Ratings
310
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5