Titles you rated
Red CliffRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.5