Movies
Ratings
1146
12 StrongRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
MosulRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 3.5