Movies
Ratings
160
The Florida ProjectRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5