Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0