Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0