Titles you rated
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5