Titles you rated
Doona!Rated ★ 3.0- 탐정들의 영업비밀Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Brave DetectivesRated ★ 4.5- Brave Detectives 2Rated ★ 4.5
- Brave Detectives 3Rated ★ 4.5
- Brave Detectives 4Rated ★ 4.5
- Unanswered questionsRated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0