Movies
Ratings
42
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0