Series
Ratings
50
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0