Titles you rated
Shot CallerRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 5.0
The Warring StatesRated ★ 1.5
Bangkok DangerousRated ★ 3.0- From Vegas to MacauRated ★ 2.0
The LosersRated ★ 2.5
Initial DRated ★ 3.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 3.0
Born to DanceRated ★ 2.5
A Man Called HeroRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 1.0
The Art of WarRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 2.0
SnitchRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 5.0
ThunderboltRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 4.0
Hudson HawkRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5