Movies
Ratings
63
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0