Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
LionRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.5
AlienRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0