Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Love, Take TwoRated ★ 5.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
- The Catstody WarRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0