Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0