Titles you rated
Bleak NightRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Unknown SaintRated ★ 3.5
The Men′s RoomRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0