Movies
Ratings
106
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0