Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5- BlackRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0