Titles you rated
The MissionRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
Coming to AmericaRated ★ 3.0
Meet DaveRated ★ 3.0
Wayne's WorldRated ★ 3.0
Night and the CityRated ★ 3.0
The Killing of a Chinese BookieRated ★ 3.5
The Man Without a PastRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 3.5
Looking for RichardRated ★ 3.5
Out of AfricaRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 2.5
The FirmRated ★ 3.0
Glengarry Glen RossRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 2.5
Natural Born KillersRated ★ 3.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 3.0
Heart and SoulsRated ★ 3.0
A Scanner DarklyRated ★ 3.0
Short CutsRated ★ 4.0