Movies
Ratings
474
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Out of TimeRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0