Movies
Ratings
222
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Into the WoodsRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5