Titles you rated
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
Jersey GirlRated ★ 4.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 5.0- Mister MamaRated ★ 2.5
The Accidental HusbandRated ★ 3.5
Intolerable CrueltyRated ★ 4.5
Autumn in New YorkRated ★ 4.5
Maid in ManhattanRated ★ 3.5
Monster-in-LawRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 3.0
Runaway BrideRated ★ 3.5
The Truth About LoveRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 5.0
MadeleineRated ★ 5.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 5.0
StepmomRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 5.0
No Blood No TearsRated ★ 4.0