Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0