Titles you rated
SawRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0