Titles you rated
Me Before YouRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
KillersRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0