Movies
Ratings
351
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
SplinterRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 2.5- At Cafe 6Rated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5