Titles you rated
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5