Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0