Movies
Ratings
26
FlippedRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0