Titles you rated
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 1.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0