Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The IdolRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 1.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 0.5
Child 44Rated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0