Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 5.0
SilenceRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 0.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
RampantRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Top StarRated ★ 2.5