Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5