Movies
Ratings
42
SupermanRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5