Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0