Movies
Ratings
156
Me Before YouRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.5