Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Nowhere SpecialRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Family AffairRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5