Titles you rated
Orphan BlackRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5- Seunguappaui Sesang Gandanhan YoriRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0