Movies
Ratings
823
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5