Series
Ratings
143
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Bluey Season 3Rated ★ 5.0
Bluey Season 2Rated ★ 5.0
Bluey MinisodesRated ★ 4.0
Bluey Season 1Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5- Dreamworks Happy Holidays from MadagascarRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0