Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
WayneRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.5