Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The PlaylistRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
WeCrashedRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5